< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Usmā izskan stāsts par Veidenbaumu

Usmā izskan stāsts par Veidenbaumu

2022-11-01, 09.09

Usmā aizvadīts pasākums “Lai mūs vieno Veidenbaums”, kurā Usmas amatierteātris “Suflē” kopā ar pianistu Franci Gaiļus un vijolnieci Rasmu Petmani izstāstīja savu stāstu par dzejnieku Veidenbaumu, iedvesmojoties no Arno Jundzes romāna “Es nemiršu nekad”.

3. oktobrī tika atzīmēta latviešu dzejnieka un tulkotāja Eduarda Veidenbauma 155. jubileja. Usmas amatierteātra “Suflē” režisore Laila Grunte uzsvēra, ka ir pagājuši 155 gadi, bet nekas nav mainījies, bēdas un likstas ir tās pašas. Viņa pateicās māksliniekiem un ikvienam, kurš bija ieradies un iekāpa caur stāstu Veidenbauma kurpēs.

Mākslinieku brīnišķīgais sniegums patiesi ļāva klausītājiem ieskatīties un nedaudz izjust dzejnieka dzīvesstāstu.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika