< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Usmā atklāts jauns vides objekts

Usmā atklāts jauns vides objekts

2022-07-02, 21.43

Svinot Moricsalas 110 gadu jubileju, biedrība “Usmas Kristīgā tautas skola” 2. jūlijā Usmā atklāja jaunu vides objektu – “Atver Morica dārguma lādi”.

Pasākumā pulcējās interesenti, lai aplūkotu jauno vides objektu, izpētītu noslēpumaino lādes saturu, kā arī visi piedalījās radošajā darbnīcā, veidojot gobelēngleznas no dabas materiāliem, un devās plostu braucienā, lai no cita skata punkta ieraudzītu Usmas ezera pērli – Moricsalu.

Turpmāk lādes saturu aicināts aplūkot ikviens interesents, tā atrodas Usmas Elkraga dabas takas galā, un lādē atrodami gan informatīvi materiāli par Moricsalas dabas rezervātu, gan arī dažādi atribūti, ar kuriem var nofotografēties.

“Vides objektam redzam pretī salu, kas ir unikālākā, vecākā un vērtīgākā sala Latvijā, kura šogad svin 110 gadu jubileju kā dabas rezervāts, bet vēsturiski tur gandrīz 500 gadu nav veikta nekāda saimnieciskā darbība. Mēs esam tuvākā vieta šai īpašajai pērlei, un cilvēki grib tur nokļūt un zināt, kas tad Moricsalā ir tik īpašs, tāpēc tagad ir lāde, kurā ielūkoties un arī izprast salas nozīmi. Paldies Ventspils novada pašvaldībai par projekta atbalstu, kā rezultātā tikām pie jauna objekta. Man ir prieks par paveikto!” stāsta biedrības valdes locekle Harina Kreislere.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika