< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Usmā uzstāda vides objektus

Kādu dienu Usmā iebrauca mašīna un atveda zivi. Lielu zivi, kura pavisam drīz tika uzstādīta pagasta centrā. Nedaudz tālāk parādījās makšķeres ar mazākiem lomiem. Gan lielā zivs, gan makšķerkāti ir vides objekti, kas rotā labiekārtoto pagasta centru.
Dažādi remontdarbi tajā tika uzsākti pagājušajā gadā, kad atjaunoja bruģīti un asfalta segumu, uzstādīja karogu mastus. Šogad centrā, kā stāsta pagasta pārvaldes vadītājs Gendrihs Šķesters, paredzēts veikt citus darbus, piemēram, iestādīt kokus, ierīkot apgaismojumu, rekonstruēt pagastmājas fasādi. Tāpat centrā uzstādīšot vēl vienu vides objektu.
Esošais liek atcerēties to, ka Usmā atrodas skaists ezers, kuri izmanto gan tie, kas vēlas peldēties, gan tie, kas burā ar jahtām, gan tie, kas dodas uz copi. Zivs šādam pagastam ir piemērots simbols, uzskata Gendrihs Šķesters, piebilstot, ka gaumes atšķiras – kādam zivs var nepatikt, bet kādam patikt.